کارت ماژول 4 پورت سیسکو C3KX-NM-10G

دسته:
شناسه محصول: C3KX-NM-10G
ویژگی‌های محصول
  • HBA / Ethernet: Ethernet
  • سرعت انتقال: 10GBase-T
  • مدل: C3KX-NM-10G
  • برند کارت شبکه: Cisco
گارانتی 12 ماهه
اصالت کالا
موجود در انبار
  • ارسال توسط افرا فناوری ایکاد - قیمت خرید سرور HP - قیمت انواع سرور اچ پی
بازگشت
  • ارسال توسط افرا فناوری ایکاد - قیمت خرید سرور HP - قیمت انواع سرور اچ پی
    {{{{جهت ویرایش این متن به پیکربندی پوسته > تب برچسب ها مراجعه نمایید.}}}} این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار افرا فناوری ایکاد - قیمت خرید سرور HP - قیمت انواع سرور اچ پی تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک افرا فناوری ایکاد - قیمت خرید سرور HP - قیمت انواع سرور اچ پی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

5,900,000 تومان

توضیحات

مناسب برای Catalyst 3560X-24,3560X-48,3750X-12,3750X-24,3750X-48 میباشد.

کارت ماژول 4Port سیسکو C3KX-NM-10G

کارت ماژول 4 پورت سیسکو C3KX-NM-10G  ماژول سیسکو ساخته شده توسط برند معتبر و جهانی سیسکو یکی از بهترین و باکیفیت ترین ماژول ها می باشد.این ماژول ها با اکثر روتر و سوئیچ ها سازگار می باشند و به راحتی بر روی تجهیزات از برندهای مختلف نیز نصب خواهند شد.کیفیت عالی و طول عمر زیاد،ماژول سیسکو را به بهترین انتخاب برای متخصصان تبدیل کرده است.

 

C3KX

 

ماژول ها در واقع یک قطعه ی نسبتا فشرده است که جزئی از یک دستگاه بزرگ‌تر می باشد. ماژول ها به گونه ای طراحی و تولید می شوند که به صورت جداگانه نصب شوند، به صورت جداگانه جابه جا شوند و به صورت جداگانه نیز تحت سرویس و تعمیر قرار گیرند و با نصب هر ماژول یک قابلیت به قابلیت دستگاه اصلی اضافه خواهدشد.

فرستنده و گیرنده های پشتیبانی شده

جدول 2 فرستنده و گیرنده اترنت 1 گیگابیتی را برای ماژول C3KX-NM-10G نشان می دهد.

Product Name Description Cable & Connector

GLC-T

1000BASE-T SFP Transceiver, 100m Cat 5, RJ-45

GLC-SX-MM

1000BASE-SX SFP Transceiver, 550m SMF, LC Duplex
GLC-LH-SM 1000BASE-LX/LH SFP Transceiver, 550m/10km MMF/SMF, LC Duplex
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP Transceiver, 550m, DOM MMF, LC Duplex
GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP Transceiver, 550m/10km, DOM MMF/SMF, LC Duplex

C3KX-NM-10G

 

جدول 3 فرستنده گیرنده اترنت 10 گیگابیتی را برای ماژول C3KX-NM-10G نشان می دهد.

Product Name Description Cable & Connector
SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP+ Transceiver, 300m, DOM MMF, LC Duplex
SFP-10G-LRM 10GBASE-LRM SFP+ Transceiver, 220m, DOM MMF, LC Duplex
SFP-10G-LR 10GBASE-SR SFP+ Transceiver, 300m, DOM MMF, LC Duplex
SFP-10G-SR-S 10GBASE-SR SFP+ Transceiver, 300m, DOM MMF, LC Duplex

مقایسه با موارد مشابه

جدول 4 مقایسه را نشان می دهد.

Product Name C3KX-NM-10G C3KX-NM-10GT
MTBF 2,368,553 hours 1,411,719 hours
Status Indicators Link activity Link activity
Form Factor Plug-In Module Plug-In Module

 

توضیحات تکمیلی

HBA / Ethernet

Ethernet

سرعت انتقال

10GBase-T

مدل

C3KX-NM-10G

برند کارت شبکه

Cisco

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کارت ماژول 4 پورت سیسکو C3KX-NM-10G”

محصولات مرتبط