ماژول فیبر نوری سیسکو SFP300-10G-SR

5,000,000

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR:
Type : Cisco SFP Transceiver Module
Wavelength : 850nm
Ports : 1 x LC Duplex Connector 10GBase-SR
Max Distance : 300 m
Transfer Rate : 10 Gbps
Temperature : 0.33″ x 0.53″ x 2.22″
Weight : 0.05 Kg
Feature Compatibility : Cisco Nexus 5000 Series Switches – Cisco Nexus 7000 Series Switches

 

توضیحات

SFP مخفف Small Form-Factor Pluggable بوده و استاندارد صنعتی سیسکو برای دیوایس های Hot Plug برای اینترفیس های گیگابیت اترنت در تجهیزات شبکه می باشد که امکان اتصال انواع فیبر نوری و حتی سیم مسی را برای روتر ها و سوئیچ های سیسکو که قابلیت پشتیبانی از ماژول فیبر نوری های SFP را دارند به ارمغان می آورد.

SFP همچنین از برتری بالایی به دلیل امکان Hot Plug، برخوردار است، بدین معنی که میتوان ماژول را در زمان روشن بودن روتر یا سوئیچ خارج و تعویض نمود.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو SFP300-10G-SR”