پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC – LSZH 1m

دسته: ,
شناسه محصول: SC-LC
ویژگی‌های محصول
  • رنگ:
  • گروه: SC-LC
  • طول: 1 متری
گارانتی 12 ماهه
اصالت کالا
موجود در انبار
  • ارسال توسط افرا فناوری ایکاد - قیمت خرید سرور HP - قیمت انواع سرور اچ پی
بازگشت
  • ارسال توسط افرا فناوری ایکاد - قیمت خرید سرور HP - قیمت انواع سرور اچ پی
    {{{{جهت ویرایش این متن به پیکربندی پوسته > تب برچسب ها مراجعه نمایید.}}}} این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار افرا فناوری ایکاد - قیمت خرید سرور HP - قیمت انواع سرور اچ پی تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک افرا فناوری ایکاد - قیمت خرید سرور HP - قیمت انواع سرور اچ پی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

45,000 تومان

توضیحات

پچ کورد 1 متری نگزنس در گروه پچ کورد های فیبر قرار می گیرد. این دسته نشان می دهد پچ کورد برای کاربری به چهره Indoor و مسافت های کوتاه و متوسط طراحی شده است. کابل های فیبر معمولا برای جلوگیری از تداخل الکترو مغناطیسی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع کابل در مقایسه با کابل های مسی هزینه کمتری نیز دارد.

پچ کورد فیبر نوری یک متری سینگل مود SC-LC با روکش LSZH نگزنس

برای اتصال بین پچ پنل و سوئیچ شبکه از پچ کورد فیبر نوری استفاده می شود. پچ کورد های فیبر نوری باید متناسب با نوع کابل فیبرنوری برگزیده شوند. چ کورد های سینگل مود برای فیبرهای نوری سینگل مود و پچ کورد های مالتی مود برای فیبرهای نوری مالتی مود مورد استفاده قرار میگیرند. بر حسب کاربرد در برخی پچ کورد ها کانکتور های یک سر پچ کورد با سر دیگر متفاوت است.روکش این پچ کوردها از نوع LSZH بوده که این جنس روکش فاقد هالوژن بوده و زمانی که در معرض آتش‌سوزی قرار بگیرد از خود گازهای سمی متصاعد نخواهد کرد.این پچ کورد در متراژ های گوناگون ساخت و در بازار عرضه میشوند.

نوع فیبر استفاده شده در این پچ کورد فیبر نوری، سینگل مود بوده که در مقایسه با مالتی مودها از هسته کوچکتری برخوردار می باشد. در دو قسمت ابتدایی و انتهایی این کابل دو عدد کانکتور با ساختار داپلکس از نوع SC-LC قرار گرفته اند که به رنگ آبی هستند. پچ کورد فیبر نوری بر اساس فاکتورهای گوناگون کابل فیبر نوری تقسیم بندی می‌شود. بر حسب مواد مصرفی برای کابل به انواع PVC, Riser Plenum, OFNR, OFNP, LSZH و … تقسیم می‌شود. بر اساس تعداد کر به دو نوع سیمپلکس و داپلکس تقسیم بندی می‌شود که سیمپلکس یک کر فیبر و داپلکس دو کر فیبرنوری دارند. نوع کر مصرفی پچ کورد نیز آن ها را به دو نوع مالتی مود و سینگل مود تقسیم می‌کند. معمولا پچ کورد سینگل مود دارای رنگ زرد هست و سایز کر فیبر µm 9/125 است.

اطلاعات بیشتر

رنگ

گروه

SC-LC

طول

1 متری

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC – LSZH 1m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

لازم است محتوای ارسالی منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخرو توهین باشد.
از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.
در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه‌ی نظر درباره‌ی کالا ارائه‌ی اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوالات خود را در بخش «پرسش و پاسخ» مطرح کنید.
کیفیت ساخت:
کارایی:
امکانات و قابلیت ها:
ارزش خرید در برابر قیمت:

محصولات مرتبط